Корисний матеріал для підготовки до ЗНО\НМТ
Тепер переглянь детальний аналіз тестування
Важлива інформація.
Ви можете дізнатися про те, кому треба проходити НМТ, коли пройде НМТ у 2024 році, хто може взяти участь в НМТ, де проходитиме, що треба для подачі апеляційної заяви, який порядок проведення.
Тут публікується демоверсія 2024 р. Спробуйте свої сили.
Міністерство освіти й науки України визначило дати проведення національного мультипредметного тесту – з 14 травня до 19 липня. У цей період відбудеться основна й додаткова сесії.
Під час вступної кампанії 2024 року вступники складатимуть іспит із чотирьох предметів:
українська мова;
математика;
історія України;
один на вибір.
Тестування з усіх чотирьох предметів відбуватиметься впродовж одного дня і складатиметься з двох етапів. Під час першого етапу буде відведено 120 хвилин на складання тестів з української мови та математики (60 хв + 60 хв), опісля перерва – на 20 хвилин. Другий етап, який включає тестування з решти предметів, також триватиме 120 хвилин(60 хв + 60 хв).
До необов’язкових тепер належатимуть «Українська література» та «Географія».
Тести з української мови та літератури, історії України, біології, хімії та географії міститимуть по 30 завдань. З математики й фізики треба буде виконати 22 і 20 тестів відповідно, а з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької, французької) – по 32.
Тестування з української мови складатиметься з 30 завдань різних форм:
з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів (10 завдань);
з вибором однієї правильної відповіді з п’яти варіантів (15 завдань);
на встановлення відповідності – “логічні пари” (5 завдань).
Всього 45 балів
Завдання з української мови оцінюватимуть відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО: по 1 тестовому балу – за кожен правильно виконаний тест з вибором однієї правильної відповіді та за кожну правильно визначену “логічну пару” в завданнях на встановлення відповідності.
За виконання завдань з української мови можна буде отримати від 0 до 45 балів. (дивись таблицю переведення тестових балів)
Завдання з української мови відповідають програмі ЗНО й охоплюють всі мовні теми, передбачені вивченням у шкільному курсі української мови:
фонетика, графіка, орфоепія, орфографія;
лексикологія, фразеологія;
будова слова, словотвір;
морфологія;
синтаксис;
стилістика;
розвиток мовлення.